10.11.2019   XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Porządek nabożeństw zimowy: 7.00, 9.00 i 11.00

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

1. Jutro – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – 101 rocz.

Odzyskania Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę z udziałem naszych Strażaków o 17.00

1. W liturgii nowego tygodnia wspominać będziemy:

– w poniedziałek – wspomn. Św. Marcina z Tours, bpa – Odpust w Czarnym Potoku

– we wtorek – św. Jozafata, bpa i męcz.

– w środę – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męcz.

1. W minionym tygodniu kościół sprzątali: Zofia Maciuszek, Urszula Gucwa, Maria Myjak, Danuta Słabaszewska, Celina Wnęk, Magdalena Gołaszewska. Bóg zapłać.

1. Pragnę podziękować także za troskę o zmarłych: dziękuję za wypominki, zamawiane Msze św. za troskę o Cmentarz – wkrótce wywieziemy śmieci. Dziękuję Panu Zbigniewowi Piwowar za monitorowanie tej sprawy.

Dziękujemy nauczycielom za pamięć i odwiedziny zmarłych na naszym cmentarzu, także w Zagorzynie wraz z dziećmi naszej szkoły.

1. MSZE ŚW.

poniedziałek – 17.00 – Za Ojczyznę z udziałem OSP

wtorek – 7.00 – +Antoni Faron – 28 rocz. śm.

środa – 17.00 – + Helena Wąchała – 3 rocz. śm.

czwartek – 7.00 – +Franciszek Opyd, Maria i Jan Szczepaniak, wnuk Grzegorz

piątek – 17.00 – +Józef Masiarz – od córki Marty z Rodz.

sobota – 7.00 – +Maria i Józef Klag – od córki Marii z Rodz.

Niedziela –   7.00 – Z Róży P. Zofii Wąchała z podz. za łaski i z prośbą o nowe oraz za zm.

9.00 – Za zm. prac. firmy WOL-BUD: Stanisława i Marka Turek i Jakuba Gil

11.00 – +Karolina Kucia z okazji im. – od córki Marii z Rodz.

Trwają Msze greg. +Anna Mąka, Józef Dybiec, Jadwiga Kowalczyk, pog. +Stanisław Kałużny,

+Stanisław Jawor