Jak co roku, na czas słynnego wydarzenia „Odkryj Beskid Wyspowy” przewidziana jest w programie uroczysta Msza Święta polowa. Tak było i tym razem. 25 VI 2023 r. licznie zgromadzeni uczestnicy imprezy uczestniczyli w Eucharystii pod przewodnictwem Księdza Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarowie – dra Piotra Cebuli. Gospodarzem tego zgromadzenia liturgicznego a zarazem entuzjastą tego wydarzenia jest nasz Ksiądz Proboszcz Grzegorz Skorupa. W koncelebrze zawsze towarzyszą modlitwie księża lokalnie pracujący lub pochodzący z rejonów Beskidu Wyspowego. Tym razem był to ksiądz Adam Klag – misjonarz z Afryki, pochodzący z okolicznej Łukowicy. Cieszymy się, że nasze Koło Gospodyń Wiejskich, pracownicy kościelni oraz wielu parafian współorganizuje ten piknik, który z roku na rok gromadzi coraz to liczniejszą rzeszę gości. Serdecznie zapraszamy do zdobywania Góry Zakochanych, którą wieńczy szczyt na Modyni.

Poniżej krótka fotorelacja: