Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reportażu na temat naszej parafii. Redakcja Telewizji Polskiej TVP przy koordynacji Pani Redaktor Moniki Woźniak, Księdza Profesora Józefa Klocha i Księdza Proboszcza Grzegorza Skorupy emitowała premierowy materiał filmowy o naszej wspólnocie w miniony piątek 22 IX 2023 r., o godz. 7:30. Powtórka w telewizji odbędzie się 25 IX, w poniedziałek o 15:20 na TVP3. Serdecznie dziękujemy redakcji oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tego pięknego świadectwa naszej wiary. Dziękujemy zwłaszcza tym, którzy z odwagą i zaangażowaniem wystąpili w tym dokumencie oraz życzliwie współpracują na co dzień dla dobra naszej Parafii. Bóg zapłać.

 

Poniżej prezentujemy link do darmowego obejrzenia filmu na VOD.TVP:

Agape – Bliżej Ciebie: Parafia Wola Piskulina

Albumy z nagrania TVP programu Agape Blisko Ciebie można nabyć w zakrystii. Powyżej zaprezentowaliśmy okładkę albumu.